Artur Krężel, psychiatra
Artur Krężel
Psychiatra
Liczba opinii : 0
Ocena : 0.0
Opis

Lekarz psychiatra, psychoterapeuta. Obecnie pracuje w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania się w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pełnił również zaszczytną funkcję z-ca i p.o. Ordynatora Oddziału Psychosomatycznego Szpitala Wolskiego w Warszawie. Posiada ponad 15-letnią praktykę w leczeniu pacjentów z trudnościami psychicznymi. Łączy leczenie farmakologiczne z psychoterapią. Szkolenie psychoterapeutyczne odbył w akredytowanym szkoleniu Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.
Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Pracował w ośrodkach klinicznych Akademii Medycznej w Łodzi. Uzyskał I st., a potem II st. specjalizacji również w zakresie psychiatrii, odbywając staże cząstkowe w ośrodkach klinicznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Ma doświadczenie zarówno w pracy ambulatoryjnej jak i szpitalnej.
Zajmuje się diagnozowaniem, poradnictwem i terapią (psychofarmakoterapią i psychoterapią eklektyczną; korzysta z podejść: psychodynamicznych, poznawczo-behawioralno-społecznych, humanistycznych, systemowych).

Ma uprawnienia do orzekania o czasowej niezdolności do pracy (wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA -„L4”) oraz recept refundowanych.

Kontakt ul. Filtrowa 62
Warszawa
02-057

tel. : 22 253 88 88
mail : kontakt@psychomedic.pl
www : http://psychomedic.pl/dt_portfolios/dr-artur-krezel-psychiatra-psychoterapeuta-warszawa/
Miejsce przyjazne dla niepełnosprawnych Nie
Średnia cena za konsultację
Godziny przyjęć

środy od 15:30 do 20:30

Specjalizacje
  • Zaburzenia lękowe (np. napady paniki, fobie)
  • Zaburzenia nastroju (np. depresja)
  • Zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych (np. zaburzenie osobowości z pograniczna, zaburzenia preferencji seksualnych)
  • Zaburzenia psychotyczne (np. schizofrenia‎)
  • Zespoły behawioralne związane z zaburzeniami fizjologicznymi i czynnikami fizycznymi (np. zaburzenia żywienia, depresja poporodowa, wytrysk przedwczesny)
Formy pomocy
  • Psychoterapia indywidualna dorosłych
  Opinie

Nie ma jeszcze opinii, skorzystaj z formularza poniżej aby dodać pierwszą ocenę!

 
Dodaj nową opinię o tym specjaliście
Twoja ocena