Dorota Baran, psycholog i seksuolog
Dorota Baran
Psycholog | Seksuolog
Liczba opinii : 0
Ocena : 0.0
Opis

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta w szkoleniu.
Absolwentka Psychologii Klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie w trakcie szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT).

Pracuje w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie, gdzie zajmuje się psychoterapią indywidualną w zakresie zaburzeń seksualnych, prowadzi także terapię grupową dla sprawców przestępstw seksualnych. Współpracuje jako wykładowca ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, Sopocie i Katowicach. Koordynator studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii Klinicznej na SWPS w Sopocie, Warszawie i Katowicach. Biegła sądowa do spraw o przestępstwa seksualne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Głównym obszarem jej pracy jest terapia dysfunkcji seksualnych, zaburzeń lękowych i depresyjnych. Zajmuje się także problemem zaburzeń identyfikacji płciowej, trudnościami związanymi z akceptacją orientacji seksualnej oraz zaburzeniami preferencji seksualnych. Oprócz konsultacji i terapii indywidualnej, prowadzi terapię zaburzeń seksualnych dla małżeństw/par.

Kontakt ul. Wspólna 65 lok. 18
Warszawa
00-687

tel. : 507 040 188
mail : d.baran@intimed.pl
www : www.intimed.pl
Miejsce przyjazne dla niepełnosprawnych Nie
Średnia cena za konsultację
Godziny przyjęć

...

Specjalizacje
  • Zaburzenia lękowe (np. napady paniki, fobie)
  • Zaburzenia nastroju (np. depresja)
  • Zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych (np. zaburzenie osobowości z pograniczna, zaburzenia preferencji seksualnych)
Formy pomocy
  • Pomoc psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna dorosłych
  • Psychoterapia par
  Opinie

Nie ma jeszcze opinii, skorzystaj z formularza poniżej aby dodać pierwszą ocenę!

 
Dodaj nową opinię o tym specjaliście
Twoja ocena