Magdalena Guzik, psycholog i psychoterapeuta
Magdalena Guzik
Psycholog | Psychoterapeuta
Liczba opinii : 1
Ocena : 5.0
Opis

Ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapii rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Ośrodku INTRA. Odbyłam staż kliniczny na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Specjalistycznym Szpitalu MSWiA oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w II Klinice Psychiatrycznej na Oddziale Dziennym. Od 2012 roku współpracuję ze Stowarzyszeniem "Q Zmianom" w zakresie prowadzenia psychoterapii indywidualnej w projekcie "Ktoś Cię usłyszy". Od dwóch lat prowadzę również prywatną praktykę.

Kontakt Beskidzka 23A
Warszawa
04-287

tel. : 607555302
mail : kontakt@magdalenaguzik.pl
www : http://magdalenaguzik.pl/
Miejsce przyjazne dla niepełnosprawnych Nie
Średnia cena za konsultację od 100 zł do 120 zł
Godziny przyjęć

do uzgodnienia

Specjalizacje
  • Kryzysy psychiczne
  • Rozwój osobisty, coaching
  • Zaburzenia lękowe (np. napady paniki, fobie)
  • Zaburzenia nastroju (np. depresja)
  • Zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych (np. zaburzenie osobowości z pograniczna, zaburzenia preferencji seksualnych)
Formy pomocy
  • Pomoc psychologiczna
  • Psychoterapia indywidualna dorosłych
  Opinie
~Bożena 2016-01-13 19:51:01 UTC 
Z najwyższym uznaniem oceniam pomoc jakiej udzieliła mi Pani Magda Guzik. Pani Psycholog jest niekwestionowanym specjalistą w swojej dziedzinie, o czym przekonałam się na spotkaniach podczas trwającej ponad rok wspólnej systematycznej pracy. Wcześniej, poszukując wsparcia w trudnej sytuacji, trafiałam na spotkania z różnymi psychologami niestety żadnemu z nich nie udało się przełamać bariery i nasz kontakt kończył się co najwyżej po trzech spotkaniach. Rozczarowana, przestałam szukać takiej pomocy wątpiąc w jej skuteczność. Mój problem narastał z roku na rok wyniszczając mnie i zmuszając do interwencji znajomych, dzięki którym trafiłam do Pani Psycholog Magdy Guzik. :-) Nie miała Pani Magda łatwego zadania ...zważywszy na mój ówczesny stan. Pani Psycholog właściwie oceniła sytuację włączając do współpracy innego specjalistę z dziedziny medycyny uznając, że niewykluczone jest wsparcie farmakologiczne - osoba z którą zostałam skontaktowana to specjalista najwyższej próby.
Ocena
 
Dodaj nową opinię o tym specjaliście
Twoja ocena