Paweł Chludziński, psychiatra
Paweł Chludziński
Psychiatra
Liczba opinii : 0
Ocena : 0.0
Opis

Jest lekarzem psychiatrą z wieloletnią praktyką zawodową. Po ukończeniu Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2002r., od momentu podjęcia pracy zawodowej zajmuje się leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych. Doświadczenia zawodowe zdobywał w Klinikach Psychiatrycznych, Poradniach Zdrowia Psychicznego i Domach Pomocy Społecznej, gdzie w szeroki zakres jego obowiązków w tym czasie jako lekarza psychiatry wchodziła m.in. praca z pacjentami na Oddziale Psychiatrycznym, Oddziale Dziennym dla Pacjentów z Podwójną Diagnozą, Oddziale Dziennym dla Osób z Zaburzeniami Odżywiania czy Oddziałach Całodobowych. W zakresie konsultowania Domów Pomocy Społecznej pomagał pacjentom ze schorzeniami somatycznymi, otępieniem (choroba Alzheimera, otępienie naczyniopochodne, itd.). Od roku 2009 prowadzi indywidualną praktykę lekarską, stale współpracując z psychoterapeutami, zapewniając konsultacje psychiatryczne.

Kontakt ul. Sienkiewicza 110
Wrocław
50-229

tel. : 697 724 033
mail : lekarz@pchludzinski.pl
www :
Miejsce przyjazne dla niepełnosprawnych Nie
Średnia cena za konsultację
Godziny przyjęć

Proszę o rejestrację telefoniczną w godzinach 10.00 - 20.00 od poniedziału do piątku lub za pomocą poczty elektronicznej

Specjalizacje
  • Zaburzenia nastroju (np. depresja)
  • Zaburzenia psychotyczne (np. schizofrenia‎)
  • Zespoły behawioralne związane z zaburzeniami fizjologicznymi i czynnikami fizycznymi (np. zaburzenia żywienia, depresja poporodowa, wytrysk przedwczesny)
Formy pomocy
  • Psychoterapia indywidualna dorosłych
  Opinie

Nie ma jeszcze opinii, skorzystaj z formularza poniżej aby dodać pierwszą ocenę!

 
Dodaj nową opinię o tym specjaliście
Twoja ocena